O mnie

Hej!

Jestem Paula, to ja dla Was projektuję oraz szyję większość projektów..

Moja marka powstała z miłości do sztuki, a moda jest jedną z tych dziedzin. Ogromną inspiracją jest moja mama, od której nauczyłam się wiele z krawiectwa, przyglądając się od małego jak szyje piękną odzież. Do tej pory często współpracujemy i realizujemy wspólnie wiele projektów. 

Dobrej jakości materiały, unikatowe formy ze szczyptą awangardy to główne cechy marki. Tworze małe serie, również unikaty, co pozwala na częstsze wprowadzanie nowości oraz ciągłe rozwijanie procesu twórczego. 

Projektantka z zawodu oraz pasji, samouk w szyciu. Większość projektów tworzona jest przeze mnie, a mniejsza cześć w zaprzyjaźnionej szwalni pod Łodzią.   

~~Made with love ~~

Etyka marki-
Moje wartości

Są rzeczy bezcenne, którymi warto się kierować. O moich wartościach przeczytasz poniżej…

Tworzę świadomie

Wszystkie moje projekty są szyte w Polsce w odróżnieniu od marek produkujących w miejscach takich jak Chiny czy Bangladesz. Dzięki czemu nie przyczyniam się do nieetycznego traktowania ludzi, w szczególności dzieci. A odkąd jestem mamą ten aspekt przeżywam jeszcze mocniej. 

Etyka w branży odzieżowej jest dla mnie bardzo ważna. Sama pracując wcześniej w korporacji odzieżowej wiem jak wygląda produkcja oraz realizacja kolekcji, które przedstawiają takie marki. Praca w ten sposób jest niezgodna z moimi wartościami!

Nie zgadzam się na kopiowanie oraz wykorzystywanie prac innych twórców, a z doświadczenia wiem, że tak pracuje dużo, dobrze nam znanym marek odzieżowych, w szczególności dużych korporacji.  

W trosce o zwierzęta

Materiały z których tworzę nie są i nigdy nie będą pochodzenia zwierzęcego! Wykorzystuję najlepszej jakości materiały, nie przyczyniając się do cierpienia bezbronnych zwierząt.

Branża odzieżowa jest bezlitosna, często liczy się powierzchowność. Natomiast ja kieruję się swoimi ideałami.          Futra czy skóry często są sprowadzane z Azji, ponieważ są tańsze. A tam etyczne traktowanie zwierząt posiada wiele do życzenia. 

Stanowczo sprzeciwiam się istnieniu ferm futerkowych!           Jest to okrutne oraz nieekologiczne. Cierpią przy tym zwierzęta oraz nasza planeta. Sama osobiście wspieram organizacje pro zwierzęce.     

Jestem marką transparentną.

Zapraszam Ciebie do mojej pracowni!

Tworzę dla Ciebie!
Paula Łukasiewicz
Projektantka, Właścicielka marki